Reference

na webu Aukce nemovitostí. I vaši nemovitost prodáme 123

Reference od klientů:

Aukce č. 2019101003

Prodávající: Paní Barbora P., zasláno e-mailem dne 26.1.2020

Paní Dobnerová nás provedla od začátku až do konce prodejem bytu a vše a vždy byla velice ochotná vysvětlit a poradit. I po samotném podpisu smlouvy a prodejem bytu neustále kontrolovala stav s katastrálním úřadem a stále nás provázela celým procesem do úplného přepisu a ukončení.

Neváhala bych opět paní Dobnerovou v budoucnu kontaktovat s koupí či prodejem nemovitosti a doporučila jsem paní Dobnerovou svým přátelům a kolegům v práci. 

Super a profesionální spolupráce a zkušenost s prodejem bytu, který proběhl naprosto bez problému. 

Kupující: Paní Barbora S., zasláno e-mailem dne 27.1.2020

Reference: Moc si vazim pani Dobnerove a celeho procesu, kterym jsme prosli pri koupi bytu pres Prodano123. Od sjednani prohlidky, zodpovidani jakychkoliv dotazu, procesu pred aukci, behem aukce, po ni, pri komunikaci s pravniky, pri cekani na zapis do katastru a po zapsani, pani Dobnerova byla vzdy opravdicky profesional, reagovala velmi rychle a vzdy k veci. Vsechny uverejnene i zasilane materialy byly presne. Zkratka udelala naprosto vse pro to, aby koupe probehla bez problemu. Za to ji moc dekujeme. Nove bydleni si uzivame kazdy den a jsme moc radi, ze nam k nemu pomohla prave pani Dobnerova.